SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości produkcji i terminowego realizowania zleceń poprzez zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług,
  • realizowanie zamówień dotyczących materiałów, surowców i usług produkcyjnych oraz administracyjnych,
  • kontrola wykonania ramowych umów z dostawcami,
  • stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług (racjonalny i ekonomiczno-jakościowy dobór dostawców materiałów i usług),
  • kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług ze złożonymi zamówieniami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • znajomości zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców,
  • minimum rocznego doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki zakupów i sterowania zakupami w firmie, produkcyjnej,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych w zakresie negocjacji handlowych,
  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomości zagadnień z zakresu kontraktów na długoterminowe dostawy, a także w zakresie możliwych pułapek i niezgodności w umowach ramowych podpisywanych z dostawcami,
  • znajomości zagadnień z zakresu procedur reklamacyjnych i postępowania z materiałem niezgodnym.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • pakiet szkoleń,
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
  • możliwość zakwaterowania,
  • dopłaty do dojazdów do pracy.

Jeśli postrzegasz tę ofertę jako interesujące wyzwanie i szukasz długoterminowej współpracy z możliwością rozwoju w międzynarodowym środowisku, powinniśmy Cię poznać.

Download

Pobierz naszą ofertę zatrudnienia w formacie PDF:

Dokumenty aplikacyjne

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (preferowane w formacie PDF)

Kohl Group Polska Sp. z o.o Sp. k.
Anna Jędrzychowska
Dział Personalny
Os. Przemysłowe 8
69-100 Słubice

O NAS
Niezależnie od tego czy chodzi o głębokie tłoczenie, wytłaczanie lub gięcie - tworzymy zaawansowane komponenty ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium dla różnych gałęzi przemysłu. Od planowania i konsultacji, poprzez koncepcję i rozwój technologii produkcji wraz z niezbędnymi narzędziami i przyrządami, aż do gotowej części montażowej. Kompleksowa obsługa Klienta.