Specjalista ds. systemu ERP

Twoje zadania:

  • bieżący nadzór nad funkcjonowaniem systemu ERP,
  • szkolenia użytkowników systemu,
  • rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności,
  • kontakt z konsultantami,
  • tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie,
  • migracje danych między systemami, rozwój raportowania.

Oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie informatyczne, mile widziane o specjalizacji informatyczne systemy zarządzania produkcją,
  • doświadczenie w pokrewnych zadaniach mile widziane,
  • znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski) będzie dodatkowym atutem,
  • biegłość w obsłudze MS Word / Excel / PowerPoint,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dodatek energetyczny),
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
  • możliwość zakwaterowania,
  • dopłaty do dojazdów do pracy.

Dokumenty aplikacyjne

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne w formacie PDF. Wszystkie inne formaty plików (Word / Excel/ txt / itp.) lub linki zawarte w e-mailu nie będą przez nas rozpatrywane.

Kohl Group Polska Sp. z o.o Sp. k.
Anna Jędrzychowska
Dział Personalny
Os. Przemysłowe 8
69-100 Słubice

Aplikacja

O NAS
Niezależnie od tego czy chodzi o głębokie tłoczenie, wytłaczanie lub gięcie - tworzymy zaawansowane komponenty ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium dla różnych gałęzi przemysłu. Od planowania i konsultacji, poprzez koncepcję i rozwój technologii produkcji wraz z niezbędnymi narzędziami i przyrządami, aż do gotowej części montażowej. Kompleksowa obsługa Klienta.